Jak poderwać nieśmiałą dziewczynę?

randka

Zdobycie sympatii nieśmiałej dziewczyny może nie być łatwym zadaniem, ale jest możliwe. W tym artykule przedstawimy Ci kilka wskazówek, które sprawią, że dziewczyna Twoich marzeń wpadnie Ci w ramiona pomimo swojej nieśmiałości.

Nie ma pośpiechu.

Aby zdobyć nieśmiałą dziewczynę, trzeba mieć dużo cierpliwości. W tym sensie, pośpiech nie jest dobrym doradcą i działa na twoją niekorzyść. Zdobądź jej zaufanie i spraw, aby czuła się przy Tobie swobodnie – w ten sposób z czasem straci swoją nieśmiałość. Nie wywieraj na nią presji i bądź cierpliwy – w końcu się uda.

Kontakt fizyczny jako sygnał.

Kontakt fizyczny jest głównym wskaźnikiem tego, jak blisko jesteśmy osiągnięcia naszego celu. Spróbuj od czasu do czasu dotknąć jej ramienia, gdy z nią rozmawiasz. W zależności od jej reakcji będziesz wiedział, czy jesteś na dobrej drodze i możesz stopniowo zwiększać rytm, czy też musisz jeszcze nad nim popracować.
Ona też lubi seks. Nieśmiałe dziewczyny też lubią seks, ale trudniej jest im się do tego przyznać. Musisz jednak starać się ograniczać aluzje seksualne do minimum, bo inaczej ona zacznie czuć się niekomfortowo i w końcu zacznie się wzbraniać przed Twoimi wdziękami.

Więcej miłosnych porad znajdziesz na https://www.nasalonach.pl, gdzie publikujemy też ciekawostki z wielu innych dziedzin.

Uważaj, by nie stać się przyjacielem.

Jest to chyba najważniejsza zasada. Nawet jeśli zamierzasz działać powoli, nie możesz zapomnieć o swoim celu, a tym samym nie możesz stać się jej przyjacielem. W ten sposób, nawet jeśli zastosujesz się do powyższych rad, musisz pokazać się jako okazja, jako szansa, którą jeśli ona nie wykorzysta, to przegapi. Wpadnięcie w krąg przyjaźni będzie problemem, z którym trudno będzie Ci się uporać.